Šimon Tavík František (Železnice 1877 - 1942 Praha)
Mikulášský trh na Staroměstském náměstí, signováno vpravo ole tužkou T. F. Šimon, vlevo dole číslováno 17. a značeno autorským razítkem, barevný lept/papír, 28 x 30 cm, zahnědlý papír, pasparta, sklo, rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 4.000,-
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |